Canlı

Anti Stres Masajı

Bu masaj tipinde önemli olan hareketin yavaş ve de ritmik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Masajın kişiler üzerinde kas gevşetici bir özelliği vardır. Yukarıdan başlayarak yumuşak bir şekilde aşağı doğru inişler yapılır bu sayede ise vücudunuzdaki dokular ve kaslar tamamen gevşeyecektir. Anti stres masajı vücutta yüz,baş,boyun,sırt ayak tabanını kapsar vücudunuzda oluşabilecek gerilimleri de anında giderir.  Kısaca shiatsu masajı olarakta bilinen bu masaj yalnız ülkemizde değil dünyada da büyük bir ilgiye sahiptir. İnsanların vücutlarında akupunktur noktaları bulunmaktadır ve bu masajda direk bu akupunktur bölgelerine etki ettiği için şiddetli adele ağrınız ve ya ağır bir stresiniz varsa kesinlikle oldukça etkilidir ve sorunlarınızı anında giderecektir.

Anti stres masajının faydaları

Gün içerisinde maruz kaldığımız gergin ortamlar ve olumsuz şeyler kendimizi olduğumuzdan daha yorgun ve huzursuz hissetmemize sebep olmaktadır. Eğer bunların yarattığı olumsuz hislerden kurtulmazsak bir sonraki güne de yorgun ve mutsuz başlamış oluruz. Günün yarattığı gerginlikten kurtulmanın en etkili yollarından biri gün sonunda rahatlatıcı bir masaj olabilir. Uzman bir masaj terapisti tarafından yapılan bu masaj sayesinde hem stresten kurtulmuş olursunuz hem de gün içinde kaybettiğiniz enerjinizi tekrar toplamış olursunuz.

İşte tam da böyle bir gün geçirmiş biri için ideal olan Anti-Stres Masajı gün sonunda tercih edilebilecek en iyi masaj türüdür. Anti- Stres Masajı sakin ve ritmik hareketlerle yapılan bir masaj türüdür. Bu masaj sayesinde kaslarınız yumuşayarak gevşeyecektir. Anti-Stres Masajının etkili olduğu yerler oldukça fazladır. Bu masaj yüzünüzdeki, başınızdaki, boynunuzdaki,sırtınızdaki ve ayak tabanınızdaki gerilmeleri ortadan kaldırarak rahatlamanızı sağlamaktadır.

İstiklal cad. No: 138 Akdeniz/Mersin (Atlıhan Hotel İçi Spa Merkezi)
+905436032494
iletisim@mersinaqualina.com
www.mersinaqualina.com © AQUALİNA
X