Canlı

Mix Terapi Masajı

Mix masaj nedir? Bu masaj adından da anlaya bileceğiniz gibi karışık bir masajdır. Masaj salonu bünyesinde hizmet veren uzman bayan masöz terapistlerimiz genel olarak bir çok masaj tekniğini bilmektedir. Bu masajda da ortalama olarak yedi sekiz teknik arka arkaya kullanlmakta.

Gelişmekte olan teknolojinin olumsuz etkileri, insan vücudu üzerinde belirgin bir şekilde kendini göstermekte olup her geçen gün zararları konusunda insanları etkilemeye devam ediyor. Özellikli olarak sürekli aynı pozisyonda oturmanın en yoğun olduğu anlarda, sürekli aynı işlerle meşgul olması, toplu taşıma araçlarının sık kulanmaknın yanı sıra iş gereği hareketsiz kalma suretiyle eklem ve kas ağrıları kendini ciddi anlamda göstermeye başlar. Rahatlatıcı ve gevşetici bir Mix masajı ile yaşanan bu sıkıntıların önüne geçmek mümkündür. Birçok masaj teknikleri sayesinde vücut direncinin yükseltikmesine yönelik yapılan çalışmaların arasında en çok dikkat çeken masaj çeşidi ise Mix masajı uygulamasıdır. Mix masajı sayesinde yaşadığınız tüm negatif veya olumsuz enerjiyi üzerinizden arındırarak rahatlayabileceğiniz muhteşem bir uygulama çeşitidir. Şehirlerin artan nüfusu ile kalabalıklaşan yaşantısına karşı vücudunuzu ve ruhunuzu dinç ve dirençli tutmak için bu masaj yöntemini uygulamanız en etkili tercihlerinizden biri olacaktır.

Mix Terapi masajının faydaları nelerdir?

Rahatlatıcı ve Isıtıcı etkisi olan kremlerle uygulanan masaj, vücutta büyük oranda rahatlama meydana getirir. Özel olarak hazırlanan karışım, uzman kişiler tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar giderilir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için ideal bir masaj yöntemi olan mix masaj, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir. Masaj merkezimiz, alanında uzman personelleriyle müşterilerinin rahatlamasını sağlamak amacıyla bu masaj yöntemini uygulamaktadır. İletişim numaramızdan arayarak masaj hakkında detaylı bilgi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Rahatlamanın pozitif enerjisi ile iş hayatınıza kaldığınız yerden sağlıklı bir şekilde devam edeceksiniz.

İstiklal cad. No: 138 Akdeniz/Mersin (Atlıhan Hotel İçi Spa Merkezi)
+905436032494
iletisim@mersinaqualina.com
www.mersinaqualina.com © AQUALİNA
X